Detoxikace

Denně se dostáváme do styku s látkami, které zanášejí náš organismus a brání mu ve správném fungování. Tyto látky – především toxiny a soli, se nacházejí jak ve stravě, která je většinou chemicky upravovaná, tak ve znečištěném ovzduší, a nemůžeme se jim tedy žádným způsobem vyhnout. Je sice pravda, že naše těla jsou schopna detoxikace, ale to platí pouze v případě, že na to mají čas. To znamená, pouze pokud je příjem škodlivin malý. Při současném stylu života většiny lidí je však jejich příjem naopak vysoký a je proto velmi rozumné tělo v detoxikaci podpořit zdravou výživou a vhodnými detoxikačními přípravky. Občasná kompletní detoxikace vám zajistí pevné zdraví a ochrání vás před potencionálními zdravotními problémy.

Detoxikace a její účinky na organismus

Dlouhodobé zanášení organismu toxiny bez provádění detoxikace způsobuje mnoho zdravotních problémů. Mezi ty hlavní patří hlavně poruchy trávení (nadýmání, zácpa, průjmy), přemnožení střevních kvasinek, bolesti zad, kloubů a páteře, kožní problémy, nebo neustálá únava a vyčerpání. Je-li tělo zanášeno škodlivinami dlouhodobě, způsobuje to i psychické problémy jako jsou deprese, stavy úzkosti a častá náladovost.

Takové zdravotní problémy mohou být velice nepříjemné a pravidelná detoxikace organismu vám zajistí, že se jim vyhnete obloukem. Detoxikaci bychom měli provést alespoň jednou ročně, nejlépe na jaře. Obětovat několik týdnů změně životního stylu zcela jistě stojí za to, pokud tím předejdete tolika problémům. Organismus, který je prostý od škodlivin a toxinů mnohem lépe pracuje, rychleji se regeneruje a také adaptuje na změny. Po detoxikaci se budete cítit lépe a zlepší se vaše výkonnost i vzhled.

Detoxikace, která je prováděná dlouhodobě pomocí účinných suplementů, dokonce léčí a zmírňuje potíže spojené s alergiemi, astmatem, cukrovkou a depresemi.

Přípravky pro detoxikaci

Na trhu je vám k dispozici velké množství přípravků pro detoxikaci. Stačí si jen vybrat ten, který chcete. Některé z nich, včetně velmi žádaných produktů jako jsou chlorella, či spirulina, naleznete zde >> Detoxikace