Sedmiletá holčička dostala k Vánocům LIPOSUKCI!

Ježíšek ve Velké Británii nadělil malé holčičce vskutku nepochopitelný dáreček. Buď se spletl o jeden vchod, zaměnil jmenovky a nebo se dočista zbláznil.
Žena, která je závislá na plastických operacích totiž letos obdarovala svoji teprve sedmiletou dcerku Poppy dárečky, které byste dali spíše dospělým než malým dětem. Pod stromeček ji nadělila liposukci, make-up, nástřik opálení a prodloužení vlasů. Matce to ovšem připadá normální.

Lidská Barbie

Sarah Burgetová, která je známá ve Velké Británii a ve světě jako "Barbie", utratila za svá vylepšení, kterých bylo a je mnoho, neuvěřitelných půl milionu liber, v přepočtu to dělá 1, 5 milionu korun. Je tolik posedlá plastickými úpravami a bohužel svoji posedlost přenáší i na dceru Poppy.

Listu Sun Sarah sdělila: "Dala jsem jí k Vánocům poukaz na liposukci. Na tom není vůbec nic špatného. Poppy už se nemůže dočkat, až na tu operaci půjde. Chce vypadat dobře a liposukce se vždycky hodí."

K sedmým narozeninám dokonce malá holčička dostala poukaz na plastiku prsou. Prý ji také bude jednou potřebovat. Sarah posílá svou dceru i na lekce tance u tyče.

"Chápu ty poukazy jako investici do její budoucnosti. Stejnou, jako kdybych jí spořila na vzdělání.“ Bláznivá matka si své počínaní umí vskutku ospravedlnit.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 
4.1.2012
zdroj: 
tn.cz