Zdraví

Pleťová kosmetika

Pleťová kosmetika

Typy pleti můžeme rozdělit do pěti odlišných kategorií – normální, suchá, mastná, smíšená a citlivá pleť. Každý z těchto typů pleti má odlišné požadavky a je nutné podle nich naši péči přizpůsobit. Zatímco suchá pleť potřebuje zvlhčit a vyhladit vrásky, které se na ní často tvoří, normální pleť už takovou péči nepotřebuje.

Kosmetika

Kosmetika

Kosmetické produkty jsou nejčastěji směsi chemických látek, které jsou buď uměle vytvořené, nebo jsou derivovány z přírodních zdrojů. Kosmetika se používá především pro vylepšení vzhledu, nebo pachu našeho těla.

Zdravá výživa

Zdravá výživa

V současné době, kdy kvalita stravy klesá a míra stresu je naopak často velmi vysoká je zdravá výživa dost podstatný faktor v našem životě. Díky ní můžeme lépe zvládat i náročnější podmínky, protože naše tělo bude odolnější vůči stresu a zátěži.

Bylinné čaje

Bylinné čaje

Nejen na bylinné čaje, ale na čaj obecně jsme si už tak zvykli, že ho mnohdy používáme skoro denně. Buď ho používáme pro jeho osvěžující chuť, pro jeho zdravotní efekt, anebo pro pravidelné doplňování tekutin namísto vody. 

Vitamíny a minerály

Vitamíny a minerály

Vitamíny a minerálypatří mezi látky, které jsou pro tělo nepostradatelné, a určitě se bez nich neobejdeme. Přirozeně se vyskytují v potravě, přičemž hlavně v té, která nebyla tepelně upravená. Vitamíny a minerály zastávají řadu funkcí, bez kterých tělo nemůže správně pracovat.

Ústní hygiena

Ústní hygiena

Prostředí kolem nás obsahuje obrovské množství různých mikrobů a my jsme s nimi v nepřetržitém kontaktu. Týká se to ale hlavně našich úst, kde se tyto mikroorganismy usazují. Toto postupné usazování dává vznik tenké vrstvě, která je příčinou mnoha problémů – zubnímu plaku. 

Hubnutí

Hubnutí

Jste rozhodnuti zásadním způsobem zhubnout, ale nepřicházejí očekávané výsledky? Nebo chcete jen o kousek zeštíhlit určité partie pro lepší vzhled a zdá se vám, že vypadáte pořád stejně? Možná stojí za zváženou zkusit některý z moderních přípravků na hubnutí a podpořit tak svou snahu o lepší postavu.

Ekodrogerie

Ekodrogerie

Pokud se vám často stává, že máte po úklidu nepříjemně vysušené ruce a podrážděnou kůži, u přípravků z ekodrogerie už vás to trápit nebude. Bez problému s nimi mohou pracovat i osoby trpící alergií, protože díky svému složení nezpůsobují žádné alergické reakce. 

Detoxikace

Detoxikace

Denně se dostáváme do styku s látkami, které zanášejí náš organismus a brání mu ve správném fungování. Tyto látky – především toxiny a soli, se nacházejí jak ve stravě, která je většinou chemicky upravovaná, tak ve znečištěném ovzduší, a nemůžeme se jim tedy žádným způsobem vyhnout.

Eshop s produkty pro zdraví

Zdraví

Sekce zdraví na multi-eshop.net byla naplněna zbožím.

datum: 
1.9.2012
Syndikovat obsah